Jazon - szalunek ślizgowy

Szalunek ślizgowy Jazon znakomicie uzupełnia liczną rodzinę narzędzi, urządzeń i maszyn firmy Jazon służących do prac drogowych i brukarskich.

Dobrym zestawem do współpracy będą: łata do profilowania Jazon, chwytaki do ustawiania krawężników, zestaw do tyczenia - oczywiście - wszystko z firmy Jazon.

Szalunek ślizgowy Jazon - rolki i zamekSzalunek ślizgowy Jazon - rolki i zamek

Szalunek przeznaczony jest do budowy murka oporowego przy krawężnikach drogowych. Technika pracy jest nadzwyczaj prosta. Wyznaczyć linię ustawienia krawężników. Pomocny będzie zestaw do tyczenia Jazon. Na przygotowanym podłożu należy ustawić krawężniki. Ustawić szalunek na krawężniku. Opuścić i zablokować blachę szalunku, zasypać zaprawą, ubić za pomocą ubijaka (jest w komplecie). odblokować i odchylić deskę. Przeciągnąć szalunek do przodu i powtórzyć czynności.

Szalunek ślizgowy JazonSzalunek ślizgowy Jazon

Intuicyjnie prosty w użyciu, zapewnia szybki postęp prac minimalnym nakładem sił ze strony obsługi. Solidny konstrukcyjnie, ergonomiczny w użyciu, wykończony trwałą powłoką lakierniczą, a przede wszystkim szybki i dokładny taki jest szalunek ślizgowy Jazon.

Dane techniczne:

  • Długość szalowania: 1500 mm
  • Szerokość murku regulowana: 100, 150, 200mm
  • Wysokość murku regulowana: 100 - 300 mm (zakres wysokości regulowany stopniowo co 50mm)
  • Masa urządzenia: 25 kg

Link do strony sklepu: Szalunek ślizgowy

Szalunek ślizgowy JazonSzalunek ślizgowy Jazon

Wszystkim naszym klientom samych dobrych kontraktów ? kilometrów chodników i dróg do wykonania na sprzęcie kupionym w naszej firmie :)

Zapraszam bardzo

Szalunek ślizgowy JazonSzalunek ślizgowy Jazon

Jan Głuszczuk artykuł z dn. 10.03.2013 r.