Wózek brukarski Krab 2 Jazon

Transport kostki typu polbruk z palety bezpośrednio w miejsce jej układania przy zastosowaniu wózka brukarskiego Krab 2 Jazon jest łatwy, lekki oraz niesłychanie szybki.

Niespotykanie solidny, ergonomiczny, przyjazny w użyciu, skraca proces transportu wielokrotnie. Koszt zakupu wg. wielu naszych klientów zwraca się nawet w terminie poniżej dwóch tygodni.

Jazon - wózek do kostki brukowej Krab 2Jazon - wózek do kostki brukowej Krab 2

Wózek brukarski Krab 2 Jazon przeznaczony jest do transportu kostki typu polbruk bezpośrednio z palety na miejsce, gdzie jest układana. Jednorazowo wózek przewozi jedną pionową warstwę kostki. Kostka na palecie może być układana w warstwy do wyjęcia na długości lub szerokości palety. Przestawienie szerokości szczęk zaciskowych odbywa się poprzez ręczne przekręcenie śruby regulacyjnej. Wózek może być również wykorzystywany do transportu innych materiałów na placu budowy.

Jazon Krab 2 - rolki prowadząceJazon Krab 2 - rolki prowadzące

Stabilny transport zapewniają podwójne, stalowe, ogumione, podwójnie łożyskowane koła. Po powierzchni palety wózek przemieszcza się za pośrednictwem trzech rolek z praktycznie niezniszczalnego tworzywa. Na fotografii powyżej widoczne są szczęki zaciskowe, rolki oraz z prawej strony śruba do regulacji rozstawu szczęk zaciskowych.

Jazon wózek brukarski Krab2Jazon wózek brukarski Krab2

Wysoka wydajność, solidność wykonania, ergonomia taki jest wózek brukarski Krab 2 Jazon.

Dane techniczne:

  • Szerokość chwytu: 750 - 1200 mm
  • Regulacja rozstawu szczęk zaciskowych - płynna
  • Maksymalna wysokość palety - 800 mm
  • Długość robocza szczęk zaciskowych - 200 mm
  • Nośność maksymalna - 500 kg
  • Waga własna wózka - 115 kg

Link do strony sklepu tutaj: Jazon Krab2

Jazon - wózki brukarskieJazon - wózki brukarskie

Wózek wśród wielu naszych klientów cieszy sie tak dużą popularnością, że w krótkim terminie po zakupie pierwszego egzemplarza dokupywany bywa drugi, a nawet trzeci i czwarty.

Wiadomo - Kraby najlepiej czują się w większej grupie :)

Serdecznie zapraszam do naszej firmy.

Jazon - wózki brukarskieJazon - wózki brukarskie

Jan Głuszczuk artykuł z dn. 10.03.2013 r.