Jazon - zestaw do tyczenia

Tyczenie jest jedną z istotnych czynności związanych z budową dróg, chodników, parkingów itp. Tyczenie wyznacza precyzyjnie położenie budowanego obiektu w nawiązaniu i w zgodzie z projektem budowlanym.

Jazon - zestaw do tyczeniaJazon - zestaw do tyczenia

Zestaw do tyczenia Jazon wyznacza nowy trend w szybkim i precyzyjnym prowadzeniu tyczenia. Wszystkie niezbędne akcesoria logicznie zapakowane na poręczny wózek transportowy. Całość zapewnia absolutny komfort pracy.

Jazon zestaw do tyczeniaJazon zestaw do tyczenia

Wszystkie elementy znakomicie zorganizowane, zamocowane, precyzyjnie wykonane. Wszystko co niezbędne jest pod ręką. Solidny terenowy wózek na stalowych, podwójnie łożyskowanych i ogumionych kołach. Całość ergonomiczna, estetyczna, wykończona trwałą powłoką lakierniczą. Bezproblemowy dostęp do części zamiennych. Oto powody, dla których warto mieć zestaw do tyczenia Jazon.

Jazon zestaw do tyczenia - linkaJazon zestaw do tyczenia - linka

 

Zestaw do tyczenia Jazon zawiera:

  • Pręty 12 x 110 cm - 30 szt
  • Pręty 12 x 400 mm - 30 szt
  • Zaciski do łączenia prętów - 32 szt
  • Wbijak - 1 szt
  • Klucz do wyciągania prętów - 1 szt
  • Sznurek murarski dwie rolki x 100 mb
  • Wózek transportowy

Link do strony sklepu: Jazon zestaw do tyczenia

Jazon zestaw do tyczenia - zasobnik z zaciskami do łączenia prętówJazon zestaw do tyczenia - zasobnik z zaciskami do łączenia prętów

Oczywiście zestaw do tyczenia Jazon znakomicie czuje się w towarzystwie takich małych przyjaciół jak: ręczna łata do profilowania Jazon , wózek brukarski, przecinarka stolikowa oraz takich dużych przyjaciół jak: Profiler, łata drogowa Jazon, jezdna układarka gąsiennicowa Jazon.

Jazon zestaw do tyczeniaJazon zestaw do tyczenia

Chętnie pomogę w skompletowaniu całego zestawu :)

Bardzo serdecznie zapraszam

Jazon zestaw do tyczenia- przenoszenieJazon zestaw do tyczenia- przenoszenie

Jan Głuszczuk artykuł z dn. 9.08. 2013 r.